П`ятниця, 26/04/2019, 09.37
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | цікаві факти | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Смажене насіння "Форвард"
ФОП Лисак А.М.
тел. +38 (050) 786 65 93
E-mail: lysak07@mail.ru
Історія появи насіння

Насіння соняшнику було вперше привезене до Європи з Мексики в 16-м столітті і називалися «травою сонця» або «перуанською квіткою сонця». У Америці цю рослину знали вже 20-30 століть назад. Крупне яскраво-жовте, як сонце, суцвіття, що обертається назустріч сонячним променям, привертало загальну увагу. Соняшником стали прикрашати сади і палісадники біля будинків. У Англії споживали молоді кошики суцвіть з оцтом і маслом. Слов'яни взнали соняшник в 18-м столітті, а в першу чергу переважно на Україні, де його садили прямо біля хат.

За даними ООН, перше місце за об'ємом виробництва насіння з великим відривом займає Росія. Друге місце по виробництву насіння займає Україна.


Корисні властивості насіння

Цікаво, що люди довгий час не знали основної якості квітки. Смажене насіння соняшнику, або насіння, виявились ласощами. А завдяки різній мірі прожарювання насіння мають широкий спектр смаку, аромату і смаку. З'явившись на початку 18-го століття, соняшник швидко поширився, причому разом з олійними сортами культивувалися і сорти з крупним насінням — для їжі. Насіння — дуже корисний для людини продукт. Насіння соняшнику — головний постачальник в організм людини поліненасищенних жирних кислот. У них зберігаються «живі» компоненти — фосфоліпіди, стероли, жиророзчинні вітаміни, що перешкоджають старінню.

Соняшникове насіння багаті вітамінами, які зміцнюють шкірний покрив і нормалізує кислотно-лужний баланс. Наприклад, створений на основі насіння насичений скраб для тіла видаляє клітки, що омертвіли, і шорсткості з поверхні шкіри, створює відчуття «оновленою» шкіри і надає комплексну дію, в цілому покращуючи її стан.

Насіння є засобом профілактики атеросклерозу, інфаркту міокарду і інших захворювань серцево-судинної системи, а також допомагає при захворюванні печінки і жовчовивідних шляхів. У насіннячку біля 20 % білка, до складу якого входять незамінні амінокислоти.

Корисно за насіннячко в шкаралупі, чим без неї. У очищених насіннячках жири окислюються. До того ж лущення насіння - це своєрідна медитація, отже, процедура має психотерапевтичний ефект. Цей процес так захоплює людину, що він відволікається від переживань, перемикаючись на щось інше.Перелік корисних речовин, що містяться в насінні соняшнику.

Отже, 100 гр. насіння (неповний cтaкaн) = 520 ккал. Це стільки ж калорій, як в...

...800 г звapeнoгo pису (приблизно дві порції)

...300 - 350 г звapeнoгo, або oбжapeнoгo на грилі нeжиpнoгo м'яса

...1 плитці шоколаду (100 г)

...400 - 450 г звapeній, або oбжapeній на грилі нeжиpній pибі

...100 г грецьких горіхів

...200 г будь-якого хліба

...600 г звapeниx макаронів (приблизно дві порції).

Конструктор сайтів - uCozФОП Лисак А.М. E-mail: lysak07@mail.ru © 2019